Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Auditcommissie

maandag 6 oktober 2025

17:30 - 19:00
Locatie

1.22| Commissiezaal

Voorzitter
Han Welbers

Uitzending

Agendapunten

  1. 0

    Hierbij wordt u uitgenodigd voor een vergadering van de auditcommissie.


    Deze vergadering van de auditcommissie is niet rechtstreeks via livestream te volgen. Na afloop van de vergadering zal een link naar de opname worden gepubliceerd. Wilt u zelf beeld- en geluidsopnames maken? Meld dat dan vooraf via griffie@landvancuijk.nl of op de avond zelf bij de voorzitter. Volg de aanwijzingen van de voorzitter.

  2. 1
    Opening
  3. 2

    1. Twan Stiphout is verhinderd. Han Welbers is plaatsvervangend voorzitter van de auditcommissie en zal de vergadering voorzitten.

  4. 3
    Vaststellen agenda
  5. 4

  6. 5

  7. 6

    De Financiƫle verordening Land van Cuijk 2025 is eerder besproken tijdens de vergadering van de auditcommissie op 11 september. Op verzoek van de auditcommissie wordt op een aantal onderdelen aanvullende toelichting gegeven:

    • Treasurystatuut
    • Afschrijvinglasten versus kapitaallasten (incl. investeringsplafond)
    • Afschrijvingstermijnen

    Doel:
    De auditcommissie wordt gevraagd advies te geven of het raadsvoorstel gereed is voor behandeling in de raad (bespreekstuk of hamerstuk).

    Technische vragen

    Onderwerp
    2025-T-76 Beantwoording technische vragen LPG Financiële verordening Land van Cuijk 2025
  8. 7
    Rondvraag
  9. 8
    Sluiting